| NoName1234 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa imi dati raspuns castigator? crying(((

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa dai un raspuns pe care acel care a postat intrebarea sa vada ca ai zis ceva care il impresioneaza si ii vine bine

| Libelle a răspuns:

Iti raspund dupa regulile mele:
-nu trebuie sa ma iei cu dulcegarii, de exemplu:``pupici`` sau ``ai grija de tine`` sau chestii de genul.la mine nu tin.ma prind din start ca vrei fundita
-vorbesti clar, corect, cu bun simt
-daca pun o intrebare la trivia/amuzante, sau cu tente ``glumete``iti permiti umor, daca nu raspunzi serios.nu iti bati joc.
-si cel mai important lucru:NU MI-O CERI-fundita.
sa nu te prind ca imi cersesti fundita ca nu stiu ce-ti fac. tine-ma minte decilaughing

| TeoPT a răspuns:

Atunci cand cineva pune o intrebare demna sa primeasca un raspuns, nu de genul "Cine e aceeasi zodie cu mine are funda", daca raspunzi corect, in sensul ca ajuti acea persoana cu adevarat, sa nu te astepti sa primesti nimic in schimb. Funda vine de acolo de unde nu te astepti sa vina. Fundele nu se cersesc iar cei care fac asta sunt aici pe site din plictiseala, nu ca sa ajute cu adevarat pe cineva.

Pa pa.

| SalutTpu a răspuns:

Ai deja 5. Nu te mai plage ca nu sti.

| Derye a răspuns:

Oral faci?

| SwEEtGiRlZ a răspuns:

Trebuie sa raspunzi cat mai corect posibil sa reduci din emoticons, sa folosesti majuscula la inceputul fiecarei propozitii si semnele de punctuatie necesare.

| Deyutza a răspuns:

Trebuie sa raspunzi corect sau sa raspunzi cel mai bine dintre toti happy

| xuanbou a răspuns:

Tre' sa vb. cu mine, sa discutam detaliile in privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa raspunzi corect la intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa raspunzi cat mai bine, cel care intreaba trebuie sa fie multumit cel mai mult de raspunsul tauhappy