| anonim_4396 a întrebat:

Ce va face sa va simtiti importanti?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Faptul ca ma simt si nu ma cred...ma face sa fiu important. Indiferent de ce faci, trebuie sa simti, nu sa te crezi. Raspunsul se afla in intrebarea ta. Bine punctat..."a simti".

9 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nevoia de sprijin a copilului meu.

| Arthur a răspuns:

Depinde pentru cine poţi fi important : pentru familie, pentru prieteni sau iubit/ă, pentru o cauză, pentru societate sau pur şi simplu doar pentru tine ( ca o formă de egoism ).
Deci poţi fi important privit prin ochii celorlalţi sau poţi fi important printr-o proprie evaluare care de multe ori nu poate fi făcută fără acea detaşare de propriul EU, obligatoriu pentru o autoevaluare corectă.
Concretizând, faptele sunt esenţiale în toate ipostazele prezentate mai sus.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Păi faptul că sunt utilă, că-mi ajut semenii, că-mi duc pisoiul la medic, faptul că acord înțelegere și ajutor tuturor celor dragi, ma fac să mă simt importantă. Respectul și prețuirea pe care mi-o acordă apropiații mă fac să ma simt bine, deci importantă...

| Vizitiul a răspuns:

Rosinanta -Si o vulva cat de cat umeda.

| JeSa a răspuns:

Pe mine - faptele! happy

| NickiMinaj a răspuns:

Faptul ca orice ar fi, ma am pe mine si nu renunt niciodata.

| annaliana a răspuns:

Felul in care ma trateaza persoana iubita(daca este respectuos,afectuos,atent)inseamna ca sunt importanta; in colectivul in care lucrez,daca imi da sarcini suplimentare, sau daca cineva imi cere parerea inseamna ca sunt importanta(am un cuvant de spus). Deci, cei din jur ma fac sa fiu importanta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un penis cit de cit functionabil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oricare dintre noi suntem imortanti, depinde si ce ne face importanti