| Cristian2003 a întrebat:

Ce va plac mai mult:bloggerii, vloggerii sau gamerii si de ce?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Imi plac cei ce au de spus ceva interesant si util, deci gamerii ies din prima din schema

| KillMePlease a răspuns:

Aş alege vloggerii, fiindcă unii vloggeri sunt chiar interesanţi, dar nu o să aleg nimic fiindcă nu-mi place nici o,, grupă" în mod deosebit.

| ImCalledLamă a răspuns:

Cred ca bloggerii. De ce? Pot spune ceva interesant. Gamerii doar se joaca. Si in vlog poti spune ceva interesant, dar lumea e rea si judeca foarte mult. In vlog ti se vede fata. Daca esti scund, inalt, gras sau slab. Daca esti alb, negru, galben sau mov in dungi. Lumea se ia foarte mult de aspectul altora. Chiar daca au o parere buna despre ce zice acea persoana, daca nu arata intr-un fel, nu e bine. Bloggerii sunt anonimi. Nu poti sa ii vezi, sa ii auzi. Poti doar sa vezi ce gandesc. Si sa iti faci o alta parere despre acea persoana. Asa poti sa vezi ca un om e minunat chiar daca e scund sau inalt, gras sau slab etc. happy