| tanta_3127 a întrebat:

Ce va place mai mult sa purtati, blugi sau fuste?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, prefer blugii, asa ma simt mai comoda si in largul meu, fuste foarte rar doar la ocazii, blugii sunt preferatii mei!

lolita
| lolita a răspuns:

Fuste cu siguranta, am mai multe fuste decat blugi. vara de ex este insuportabuil sa porti pantaloni, eu port fuste chiar si iarna cu cizme. sunt foarte feminine si de ce sa nu recunoastem, am niste picioare lungi superbe, ar fi pacat sa le tin ascunse. laughing

| Ana a răspuns:

Blugi happy

| JustMeFlory a răspuns:

Blugi bineinteles.Momentan nu am un loc de munca care sa imi permita sa port fuste elegante, desi mi-ar place sa port. Fuste port doar varahappy