| Alina11259012 a întrebat:

Ce va place sa beti de la Starbucks in perioada asta? Sau care este bautura voastra preferata in general?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cafeaua de la costa imi place, vine bine in ocazii rare daca plec la 6 dimineata la drum

| AvalohAlyn a răspuns:

Sprite sau ceva ice tea.Nu beau de la starbucks nimic insa.

| sierra1 a răspuns:

Apa e sfântă - măcar doi litri pe zi

| Drimmero a răspuns:

Nu prea consum facea, deci de la Starbucks nu dau.
Apa multa beau, dar mai bag si sucuri si ceva bautura alcoolica, dar nu fac abuz si nici nu sunt principalele bauturi ultimele 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca n-am innebunit suficient ca sa dau banii pe mizeriile alea de la Starbucks si nici nu consum bauturi cu adaos de zahar. Prefer apa plata (simpla sau cu mix de seminte ), limonada de capsuni, limonada cu seminte de chia sau socata.

| wolfves a răspuns:

Milkshake de caramel (fara cafea). Eu de abia beau maxim 1l de apa pe zi si cam atat. Oricum acum nu mai am voie sa beau bauturi de la magazin cateva luni. Deci ma pun pe apa si sucuri facute in casa.

| Neorxnawang a răspuns:

Bohemia Tea House, matura cu starbucks la calitate.