| Georgiana2905 a întrebat:

Ce va poate supara cel mai tare din comportamentul iubitul vostru? Ce anume nu i-ati accepta niciodata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand sa nu-si bata joc de dragostea mea!

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, orice om merita respect, in primul rand daca m-a lovi, m-ar jigni, si-ar bate joc de mine si de sentimentele mele, nu l-as accepta niciodata, sa fiu luata de fraiera, sa ma insele si sa ma ia peste picior, ar i mai multe dar astea sunt principalele...

| Cryssy a răspuns:

Nu i-as accepta sa imi ascunda ceva, sa ma insele sau sa ma loveasca.

| arysa a răspuns:

Sa ma loveasca, sa imi vorbeasaca urat, sa ma insele.

| Betty18 a răspuns:

Gelozia extrema, daca m-a lovit, sa nu ma minta

| snepy a răspuns:

Sa ma minta, sa ma insele, sa isi bata joc de mine, sa ma umileasca

| d33a_9154 a răspuns:

Sa isi bata joc de mine in fata prietenilor lui sau ai mei happy...si happy... daca ma inseala adio baiete :0. a doua sansa no mai primestehappyhappy. daca imi spune ceva si eu nu sunt de acordhappy.si incearca sa ma forteze happy.

| Georgianaaa93 a răspuns:

Ce nu i-as accepta iubitului meu ar fi 2 lucruri sa nu ma insele si sa nu ma minta