| YumiSukinanda a întrebat:

Ce vreti sa va faceti cand veti fi mari? dar fara prostii...

11 răspunsuri:
| gohsty a răspuns:

Jurnalista si sa continui publicatiile romanelorhappy

| gohsty a răspuns:

Uh ce ai vrea?

| smile20000 a răspuns:

Eu vreau ca ma fac medic veterinar deoarece iubesc f mult animalele :X

| RazzyFUnik a răspuns:

In ro orice ai vrea tot somer ajungi... mai ales daca nu ai relatii si bani

| 123Julia a răspuns:

Buna eu as vrea sa ma fac pitorita.tu?

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

1. mias gasi un job ( un loc de munca )
2. mi-as lua permisul de conducere dupa aia iau o masina
3. asi incarca cu benzina masina si asi merge eu singur intr-o excursie cu masina mea intr-o manastire etc...
4. sunt multe lucruri de facut cand esti mare dar cand esti mare de 18 ani o sa ai multe lucruri de facut dar o sa ai si responsabilitati mari... funda?

| sebasguyfulls a răspuns:

CEO la firma mea! Ca Steve Jobs

| denysa9 a răspuns:

Eu as vrea sa fiu stomatolog

| 0xBloodyKidx0 a răspuns:

Atletahappy [mai buna laughing] actrita day dreaming.

| bossmadalin a răspuns:

As vrea sa muncesc ca un om normal.si sa am o familie plzzz funda

| luminita36 a răspuns:

Salut eu as vrea sa fac poze pe la nunti si cumatrii, sa calatoresc prin multe tari, si am o familie fericita.