| anonim_4396 a întrebat:

Ceva edituri care au carti pentru adolescenti? Gen : Vampire diaries, pretty little liars, twilight, nu plange sub clar de luna. Inafara de leda, rao, litera.

1 răspuns:
| ralucaralu a răspuns:

Iti voi spune cartile(nu edituri, pentru ca nu cred ca te ajuta) pe care le-am citit si mi-au placut cel mai mult:

Ingerul Noptii (de Becca Fitzpatrick): O fata neobisnuita se indragosteste de un baiat nou in scoala.El e cam ciudat si pare sa o urmareasca. Cei doi ajung sa se indragosteasca si ea afla secretul lui(ceea ce este). Mi-a placut foarte mult.

Academia vampirilor(Richelle Mead): Am citit-o cu multa placere si nu am putut sa o mai las din mana.

Sange Albastru(Melissa de la Cruz): O carte foarte frumoasa si cu multa actiune.

Succes!