| Florinel a întrebat:

Chiar nu stie nimeni unde pot vedea galactik football in limba romana. dar sa fie sezonul 1 nu 2, sau dati-mi un link de unde le pot downloada sau sa le vad online... dau funda.

3 răspunsuri:
| Florinel explică:

Ba nu... intereseaza-te si u pe wikipedia si vezi ca sunt 3 sezoane de fapt. tongue

| aumih16 a răspuns:

Le gasesti oriunde cred ca si pe Youtube trilulilu dailymotion pe teava de exemplu nu neaparat desenele copilariei

| FreeLife a răspuns:

Iti dai seama ca sunt 26 de episoade impartite in 2 nu? 13-13... si nu sunt 2 sezoane gen Sezonul I-26 epp Sezonul II-26 epp etc.
http://desenele-copilariei.net/categorie/romana/galactik-footbal