| _pink a întrebat:

Chiar toti barbatii care au cont pe site-urile de socializare cauta amante?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu chiar toti, draga, doar o parte. (mutrita ironica)
Eu zic ca doar cand e vorba de matrimoniale, putem sa afirmam acest lucru, in rest e mai bine sa nu generalizam. Si barbatii sunt tot oameni, si chiar daca se spune, ca se gandesc la sex mai mult decat femeile (ceea ce e discutabil, dupa parerea mea), adica aproape 24 din 24, unii folosesc site-urile de socializare pentru...da, exact, socializare (!) si nimic mai mult.
Da' de ce intrebi? Cine ti-a creat aceasta senzatie? Cine te-a suparat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma indoiesc laughing.