| KiddFaraSentimente a întrebat:

Ciao. big hug Am primit ieri un catelus foarte dragalas, negru love struck cu putin alb pe burtabatting eyelashes, asa mai cret. happy Problema e ca nu stiu ce nume sa ii pun. sad Aveti vreo idee?hee hee

Răspuns Câştigător
| Didw a răspuns:

Buna big hug
Uite cateva nume :
Karlla, Rocky, Rikky, Mikky, Puffy, Cody, Zack, Bubico, Linda, Coco, Cleo, Dixie, Della. (ai din ce alege)
Te pup kiss. sper sa te distrezi cu catzelusul tau love struck

6 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Baloo sau Bamboocha

| DeyCj a răspuns:

Rocky happy

Răspuns utilizator avertizat
| CuvinteFaraSens a răspuns:

Ceochi ti se pare dragalas?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si.pana la urma ce nume i-ai pus laughinglaughinglaughing?

| MilkshakeShake a răspuns:

Cretzulaughing puffy, cody, cocolino, rexy, puddy, coditza, ...nu mai stiu laughing