| Kira_8211 a întrebat:

Cine a citi Academia Vampirilor? Crede-ti ca va aparea si a 7 a carte?

Răspuns Câştigător
| AislinnLowery a răspuns:

Da. va aparea. adica a aparut la ei, pe 23 august. deci poate in curand si la noi. ramane de vazut

1 răspuns:
| RoseXD a răspuns:

Nu. A 7-ea carte nu va aparea, dar Richelle a scos o noua serie numita "Bloodlines" care este o continuare a seriei Academia Vampirilor, si este narata de Sydney. La noi inca nu a aparut sad. Vol. 2 care se numeste "The Golden Lily" apare in America pe 12 iunie.