| inna a întrebat:

Cine a vazut filmul Knowing? Daca da, ce parere aveti despre el? Eu ador filmele cu Nicolas Cage, insa am fost dezamagita de final...

Răspuns Câştigător
| hashe86 a răspuns:

Mi-a placut ideea pe care s-a construti povestea.
si da, finalul dezamagitor, de prost gust, puutea veni cu ceva inovativ.

6 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

D'abia acu' l-ai vazut? Si eu fusem dezamagit de final, cam aiurea! As fi vrut mai multa actiune in film, s-a simtit lipsa armatei, implicarea guvernului, as fi vrut sa fie mai mediatizat in film evenimentul. A fost o actiune de film in "familie" sa-i spun asa, doar cativa actori pentru. un film apocaliptic. Oricum, este un film ffff. tare, o poveste buna, casting grozav, scenariu bun, efecte speciale credibile, un film realistic pe care l-am adaugat colectiei mele de filme deosebit de bune.

| Pho3nix a răspuns:

Am vazut si eu filmul si mi-a placut mult.
E interesant.
Dar finalul nu mi-a placut.

| LORY a răspuns:

Da l-am vazut... Un film destul de bun, mi-au placut efectele speciale, mai ales navetele spatiale big grin Intr-adevar...finalul a fost cam nasol, dar per total e un film care merita vazut happy

| marsy a răspuns:

Daca sincer. nu prea mi-a placut. ma asteptam la ce mai mult.

| apashuu a răspuns:

Intradevar Nicholas Cage este un actor care ridica suspansul intr-un film si care da acea "aroma" filmului, preferatul meu e gone in 60 s, despre Knowing hmm da finalul e... dar daca stam si ne gandim in ultimele filme ale sale cam asa au fost finalurile Ghost Rider, Bangkok Dangerous, Next.acum ast sa vad filmul G-force el fiind vocea lui Speckles. indiferent de finalul filmelor N.Cage este un actor care a pus punctul pe i in timpul carierei lui.

| dudu_4306 a răspuns:

L-am vazut acum 2 zile. Recunosc ca mi-a placut foarte mult... si da finalul nu a fost cum m-am asteptat...Ma asteptam ca vocile ce le aud copii sa fie a unor spirite, entitati sau ceva (cand am vazut ca is 4 tipi am crezut ca face referire la cei 4 calareti ai apocalispei). Totusi mi-a placut cum aratau navele spatialetongue