| anonim_4396 a întrebat:

Cine are un cont pe faceboock si joaca PetVille sa imi lase numele de faceboock aici ca am nevoie de vecini! Pun mai multe "intrebari" si primul care raspunde la o intrebare primeste fundita, iar primul care raspunde la alta... va dati voi seama!

Răspuns Câştigător
| xXAnGeLXx a răspuns:

Eu am, dar stii deja adresa big grin, oricum daca rasp prima primesc funda sau trebuie sa nu ma cunosti? sorry nu ma pot abtine sa nu fiu happy ironica, oricum imi stii faceboock-ul, byezz big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar mie numi mg sa selectez veciniicrying