| vescan4ever a întrebat:

Cine are un mp3 player sau multimedia player, nu nou, folosit, de memorie 1-2 gb, la un pret convenabil, si sa fie din zona sighetului sa ma contacteze la id onoreltupitza

1 răspuns:
| m5789932 a răspuns:

Cauta aici: http://www.okazii.ro/......layer.html

Acolo pe okazii gasesti cam tot, si mai poti negocia, daca stii cum; iar daca nu gasesti de la tine din judet, n-ar fi o problema, ca ti l-ar putea trimite prin posta romana, la care te costa doar 10lei (sau daca te intelegi cu vanzatorul, poate inclute cei 10lei in pret) sa ne zici ce-ai facut!