| FallingRain a întrebat:

Cine credeti ca ar trebui sa fie presedintele Romaniei?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nicolae Guta.

| Dean1996 a răspuns:

Străinătate:Frank Iero
Țară: Andi Moisescu

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu cu siguranta. Si eu am nevoie de bani. Accept si sacrificiul de a conduce Logan daca e... happy
Ma apuc de promis de pe acum?

| whatevernvm a răspuns:

Cu siguranta eu:X

| Bondarel99 a răspuns:

@Iceman
Cred ca si pe Nicolae Guta l-ar interesa mai mult viitorul tarii noastre.

| Cåpåċεl a răspuns:

Mihai Bendeac laughing

| qMisaki a răspuns:

Eu? nu stiu. Poate selena gomez sau justin bieber laughing ...Scz pentru gluma asta proasta.
Eu as vrea ca Mircea Geoana sa fie presedinte...
U?
Si poate ma ajuti te rog rog rog la ultima prima intrebare a mea ( sunt f. racita ) terogg

| FallingRain explică:

@Monawar, sa stii ca este o gluma ikntre mine si o prietena: Frank presedintele Romaniei, ar interzice consumul carnii laughing Poate-mi dai pe privat ID-ul tau, ca avem multe in comun big grin

| 30stm a răspuns:

Gerard.(MCR).sa nu spui ca u nu gandesti la feldevil funda?batting eyelashes

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Justin Bieber, Fernando de la Caransebeș(se știeee)...Sau chiar eu!
Acum serios, nu cunosc niciun om care să-și dorescă să devină președintela României, dar să fie și capabil să ne conducă bine țara.Să vedem dacă la următoarele alegeri va participa cineva demn de voturile noastre...

| SunnyMidnight a răspuns:

In orice caz nu Basescuwinking

| faranum3 a răspuns:

Mircea Badea laughing

| CraziNess a răspuns:

Orcine in afara de actualul presedinte laughing

| Maryanoo a răspuns:

Un tanar de vreo 30 de ani cu mentalitate diferita de tot ce e in politica acum, venit de la munca din strainatate si care sa vinsa cu un plan de dezvoltare a tarii noastre din toate punctele de vedere; sa nu fie pe interes ci sa ii pese de interesele noastre, mai ales a celor saraci si sa impuna niste legi foarte stricte, sa taie si sa spanzure in stanga si dreapta, sa distruga coruptia si toate golanelile ce se fac

| ovidix a răspuns:

Vadim, chit ca e nebun... e patriot big grin

| Arkhangel a răspuns:

Corneliu vadim tudor!laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mircea Badea sau Andi Moisescu.xD

| ShiawaseHime a răspuns:

Mihai Bendeac big grin