| greg a întrebat:

Cine credeti ca e cel mai sexy barbat in viata? Dar femeie?

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Matt Dallas of "Kyle XY" - doamne cat de bine arata
http://www.tvblog.ro/wp-content/uploads/2009/02/0730_matt_dallas.jpg

si la fete o aleg fara sa stau pe ganduri pe Leighton Meester... tipa e superbaaaa
http://images2.fanpop.com/......0-2015.jpg

15 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Fosta mea prietena cand eram impreuna cu ea happy Nu neaparat ca era iubita mea, ci pentru ca avea cei mai frumosi ochi albastri pe care i-am vazut vreodata. A da... si un zambet pe masura happy
Mi-a placut totusi de Elisa Cuthbert cand a jucat in "The girl next door" winking Acum nu mai arata asa de bine tongue
Numai bine, Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

Fosta mea prietena cand eram impreuna cu ea happy Nu neaparat ca era iubita mea, ci pentru ca avea cei mai frumosi ochi albastri pe care i-am vazut vreodata. A da... si un zambet pe masura happy
Mi-a placut totusi de Elisa Cuthbert cand a jucat in "The girl next door"winking Acum nu mai arata asa de bine tongue
Numai bine, Shin.

| Parintele a răspuns:

Eu. Ca femeie probabil este Oliana.

Anna
| Anna a răspuns:

Barbat-Jesse Metcalfe(http://www.sofachip.com/......fe300.jpg)
La femei, sunt mai multe, nu ma pot hotari.

| Ben. a răspuns:

George clooney

| greg explică:

Sa raspund si eu:barbat - Cristiano Ronaldo. Femeie - Angelina Jolie

| alexam a răspuns:

Sotul meu! Eu! laughing Nu cred in astea: cel mai sexy, cea mai sexy! Fii sigur ca cei ce sunt intr-adevar sexy nu vor aparea pe marile sau micile ecrane! happy

| Wtf9000 a răspuns:

Brad Pitt! Bbbbrrrrraaaaddddd Pppiiiiittttttttttttt! sillysillydrooling... Ahem, scuze...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama si Tata...is cei mai tari...serios vorbesclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello! inca mai traiesc, nu stiu de ce ai pus intrebarea asta...ma gasiti la id de mes "maisexicamircearadu"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbat? Eu
Femeie? Nevasta-mea, bineinteles!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angelina Jolie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea. k femeie angelina jolie respectiv jessica alba. iar k barbat william levy gutierrez big grinhee hee