| mikos123321 a întrebat:

Cine credeti ca este mai bun: ninja sau wrestler? scuze de categorie
astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| dragos9234 a răspuns:

Wrestlerul doar se preface ca se bate.
Un nija il poate ucide cu unghia de la degetul mic al piciorului.

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

2 sporturi destinat desenelor animate, care sa fie mai bun? Nici-unul.

| onlym3 a răspuns:

Ninja pentru ca il apuca de coite si deja il termina pe wrestlerlaughing

| Uratul01 a răspuns:

Ninja FTW

| LIVIU1992 a răspuns:

Wrestler= actor fara talent care mimeaza bataia; ninja= prototipul asasinului perfect. Trage si tu concluzia de aici

| s96 a răspuns:

Eu cred ca un ninja e mai bun deoarece e antrenat in mai multe stiluri de lupta decat un wrestler si mereu un ninja are un as in maneca asta daca ar fi lupta corp la corp dar si in lupta cu armele ar castiga tot ninja'ul deaorece el foloseste o sabie si wrestlarul un simplu scara deci in concluzie ninja'ul e mai bun