| MisterKat a întrebat:

Cine credeti ca va fi viitorul Presedinte al Romaniei? Credeti ca va fi Basescu sau Geoana?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Se pare ca Basescu a castigat cu adevarat . Deocamdata sunt polemici in privinta voturilor . Sa asteptam rezultatele finale desi Basescu este aproape sigur invingator . Daca va iesi Basescu eu ii urez succes si sper sa ne demonstreze noua romanilor ca merita sa fie presedintele Romaniei . Bonne chance , monsieur le président !

| User a răspuns:

Baselinilove struck
L-a tras in piept la faza aia cu Vantu. acolo a pierdut tolomacul de Geoanarolling on the floor

"Poporul vrea un presedinte jucator, nu un presedinte jucarie" - by base'. prea tarelaughing

| fluturas a răspuns:

Super base

| MisterKat explică:

Nu trebuie Base sa aiba 50%+1 (adica 51%) din voturi ca sa castige?!

| Klara a răspuns:

Tipu' cu chelie si cu un ras adorabil love struck Baseee! Pun pariu ca acum Mircea si roaekru' Crin isi taie venele de ciudarolling on the floor Bwahahaharolling on the floorrolling on the floor Si ce se dadea in spectacol Mircea aseara!

| mymy a răspuns:

Bine cred ca geoana trebuia dar mno daca a iesit base e cel mai bine asa
thumbs up

| bogdand a răspuns:

Diferenta este destul de mica. si mai au de numarat voturile din constanta unde e cheia happy
Constanta in proportie de 70 % a votat cu geoana. Oricine iese o sa fie la cateva zeci de voturi diferenta laughing Mie mi se pare tare chestia asta.

| SnicK a răspuns:

Base

| Summer Memories a răspuns:

Se pare ca Basescu.Mai au de numarat niste voturi, dar nu o sa poata recupera Geoana mare lucrusad.
Sa asteptam, si vom vedea.

| bosculopulos a răspuns:

Basescu...confirmatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@DanielBV cand spui 50%+1 nu inseamna 51%, ci 50% din voturi + un vot. Off matematica asta... tongue