| CaliforniaLove a întrebat:

Cine e din Bucuresti si vrea sa ma ajute si pe mine cu niste detalii despre magazine cu haine largi(moda rapp)?
Spuneti-mi o strada, un mall.

Multumesc.

3 răspunsuri:
| Alecsanndraa a răspuns:

Dunte in IDM este unu dupa gara de N acolo au haine de toate felurile mai gasesti in bucur obor, europa sau in mall mai poti cauta magazine pe soselele principale
adrese nu o sa iti dea nimeni gen nr cod etc rolling on the floor
app si mai e o solutie pe net! daca nu gasesti magazine pe net anunta-ma si iti dau eu

peace!

| nimenialtu_4198 a răspuns:

Ce **** proasta straight face! fato omu vrea un magazin special, un magazin in care sa nu gaseasca cravate si alte ***`uri! si daca se "DUNCE" in idm sau in europa o sa gaseasca doar imitatii ieftine! in idm cel mult gasesti haine bershka in europa nici atat! bafta ****!

| x.nails a răspuns:

Incearca in unirii la andreeas.