| Roxy9809 a întrebat:

Cine e fan Naruto sau fan anime? Eu le ador parca nu pot trai fara ele.

Răspuns Câştigător
| Ryuzaki a răspuns:

Fan anime la datorie.Primul anime care l-am vazut a fost Sailor Moon la 6 ani. de atunci s-au adunat cateva sute de-a lungul timpului.Inclusiv Naruto, sunt la zi cu episoadele.

2 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Mie imi place Naruto si in general anime-urile dar nu sunt fan.Doar imi place.

| ContDeNimic a răspuns:

Si eu sunt fan anime...deocamdata,Naruto si K-on sunt preferatele mele, insa am vazut mai multehappy