| victor333 a întrebat:

Cine este pentru reintroducerea tramvaiului in Constanta? ce parere aveti?

1 răspuns:
| IzabellaVanessa a răspuns:

Eu sunt contra reintroducerea trambaiului in Constanta. Parerea mea este ca mai mult incurca circulatia si in plus nu ne avantajeaza deloc. Nu are o viteza prea mare deci nu te ajuta sa ajungi intr'un loc mai repede.In plus conditiile erau defavorabile ...numai tigani si pensionari care sunt in stare sa se omoare pentru un scaun liber, dar care nu se deranjeaza sa isi cumpere bilet. Asta este parerea meabig grin