| Raz11 a întrebat:

Cine imi da si mie un site de unde pot downloada jocul WWE 12 ? Cine imi da un site care merge primeste funda!

Răspuns Câştigător
| AllenS a răspuns:

Din cate am inteles, nu a aparut inca. Si te rog, specifica pentru ce tip de consola (PSP, PS2, Wii). Anyway, daca vrei pentru PC nu-ti face sperante. THQ nu mai face WWE pentru PC de la versiunea din 2002 pe care o tot editeaza copiii. Daca ai calculator performant poti folosi un emulator pentru PSP si PS2. Iti si recomand: PCSX2 este un emulator foarte bun pentru jocurile de PS2. Dar, nu-ti bate capul cu el daca nu ai cel putin 512 video, 2GB Ram si un procesor peste 3000Ghz.

1 răspuns:
| IonuţR1995 a răspuns:

A aparut?thinking