| NicusorYo a întrebat:

Cine imi da si mie un telefon gratis? Mai bun decat Nokia 1680, de exemplu:un telefon cu tascreem, un Ipod, un smartphone, iphone, etc sa ma contacteze prin mesaj sau add nicusor_yo31 si cine vrea si poate si un cod de reincarcare de 5 euro pe Orange.
Sa nu va aud cu comentarii de genu(****i morti m-ati, saracule, etc.)
Cine am ajuta ii raman dator.
Mersi de intelegere, Byewave

Răspuns Câştigător
| IDA08 a răspuns:

Hai, serios... Vrei sa ne amuzi, sau ce? Daca da, apreciez intentia dar nu a functionat. straight face Aah! Ba da! ''tascreem''? Pe bune?! laughing Asta a fost tare. Te rog si eu ceva: cand gasesti marinimosul in a carui casa ploua cu telefoane cu TOUCHSCREEN sau fara, Ipod-uri, etc. si chiar, dar chiar nu are ce face cu ele si te pricopseste pe tine, sa-mi spui si mie, ca ti-l dau si eu pe al meu. Promit! happy

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intreaba-ti parintiilaughing

| IDA08 a răspuns:

Aah, da? Vreau dovada!laughing Deci chiar exista case in care ploua cu telefoane...thinking interesant. Pai daca e asa, du-te la cel care sta acolo si intinde mana ca trebuie' sa-ti pice si unu' ca al meu. Nici nu cred ca-ti trebuie rabdare prea multa. Asa scutesti timpul de livrare...smug laughing

| NicusorYo explică:

Ida08 am gasit acel omwinkingadd nicusor_yo31 pentru detaliile unde sa iti trimiti telefonul