| andreea200 a întrebat:

Cine imi spune o melodie buna apentru o coregrafie de breakdance? fundita!

Răspuns Câştigător
| PisicutZZaJoJoo a răspuns:

Pai incearca sa combini putin streadance cu cu niste miscari usoare de DNB, nu pot sa-ti zic prin scris sau sa te ajut asa, dar daca faci asa si cauti pe internet o sa ai noroc.pup. funda? please

1 răspuns:
| r3es a răspuns:

Incearca convict si cu niste street dance la inceput dupa care niste six steep si la final termini cu flip pe spate zic si eu funda?