| Satisfaction a întrebat:

Cine imi spune primul un banc foarte tare primiste funda...fiti atenti ca primul raspuns primeste doar daca este foarte foarte tare daca nu funda o sa il primeasca cel mai tare banc iar celelalte vot.

Răspuns Câştigător
| Rares20funde a răspuns:

Se bate Bula cu un ninja.Se bat si se bat si se bat. Se hotarasc ca cine da lovitura cea mai tare sa castige.
Incepe ninja.
ZBUUM, ii da una-n gura lui bula doarme 2 zile.Se trezeste si zice:
-Ce a fost asta ma?
-Cheia dragonului!
Urmeaza bula. Zbum ii da una-n gura se trezeste peste 2 saptamani.
-Ce a fost asta ma?
-Cheia franceza fraierelaughing

Se deschide un nou magazin numit Gaurica.Magazinul era condus de Tica si Tache.Se duce in prima zi bula si era la magazin doar Tica.
-Aveti tus?
-Da dar nu pot vinde fara fratele meu Tache
Vine a doua zi cand era Tache.
-Aveti tus?
-Da dar nu pot vinde fara fratele meu Tica.
Vine a treia zi cand erau amandoi.
-Aveti tus?
-Nu avem.
Iese Bula nervos si isi zice in gand:
-Cand fu Tica nu fu Tache, cand fu Tache nu fu Tica, cand fu Tica si fu Tache nu fu tus la gauricalaughing DE ASTA SPER CA TE-AI PRINS. E CU FU...

Merge bula cu magarul.La un moment dat il pierde.merge sa se cazeze la un hotel ca nu putea sa mearga pe jos pana acasa ca era departe.
-Aveti vreo camera libera?
-Avem una, dar e cu 2 indragostiti in ea
-N-are nimic.
Ii da cheia merge sus si se baga sub pat.
Vin indragostitii si se baga in pat.
-Oh, iubit-o, in ochii tai vad tot parisul!
Iese bula de sub pat:
-Dar magarul meu nu-l vezi?laughing

Tot asa mai era unu ca isi pierde magarul, se cazeaza la un hotel cu 2 indragostiti, se baga sub pat si vin aia.
-Oh, iubit-o! Ce chiftelute bune ai!
-Oh, iubitule! Ce carnat bun ai!
Iese bula de sub pat.
-Dar mustar n-aveti?laughing

In clasa, invatatoarea ii pune pe copii sa spuna de ce au nevoie
George:
-In casa mea am nevoie de o lampa
Ion:
-In casa mea eu am nevoie de un birou.
Bula:
-Eu nu am nevoie de nimic.
-Cum bula?
-Pai aseara a venit sora mea de la discoteca si i-a spus lui mama ca e insarcinata dupa care mama a spus ca numai asta ne mai lipsealaughing

Intr-o zi invatatoarea ii pune pe copii sa zica ceva comestibil.
Ion:
-Marul
-Corect
George:
Rosia!
Corect
Bula:
-Lampa!
-Cum ma bula?
-Pai aseara l-am auzit pe tata cum ii spune lui mama:Stinge lampa si ia-o-n gura!

Profesoara le spune copiilor ca atunci cand bula mai zice ceva urat sa iasa din clasa. Ora de inspectie.Profesoara:
-Bula, tu ce ai facut azi?
-Pai eu am trecut pe langa un tractor care descarca p... i.
Fetele o iau la fuga din clasa cum le-a spus profesoara.
-Hoo ma proas. elor ca nu s-a deschis!laughing

Da-mi funda mie ca ti-am zis o groaza de bancuri si toate sunt faine!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Atelocin a răspuns:

Profesorul se straduieste sa lamureasca elevilor proverbul"Drum cel mai scurt e cel mai bun"
-Tata zice ca nu-i asa, spune un elev.
-Zau? Si ce meserie are tatal tau?
-Sofer de taxi!

-Dragule, mi-am cumparat pantofi. Uita-te, ce frumosi sunt.Parca ar fi 2 luntrisoare.
-Judecand dupa pret, parca ar fi 2 salupe cu petrol.

Frizerul isi intreaba clientul:
-Cum sa va tund ca sa fiti multumit?
-Gratis!

-Mama pot sa fiu pedepsita pentru ceva ce nu am facut?
-Sigur ca nu
-Deci nu poti sa ma pedepsesti pentru ca n-am facut curat in camera mea?

Stewardesa catre un pasager:
-Doriti cina?
-Ce pot sa aleg?
-Da sau nu.

Un copil de pe strada isi striga mama:
-Maaaamaaaa
Mai tare:
-Mamaaaaaaa
Apoi si mai tare, starnind toti vecinii la geamuri:
-Mamaaaaaa!
La fereastra apare intr-un sfarsit mama copilului:
-Ce s-a intamplat?
-Cheama. l pe tata!

Un cowboy opreste la un salon si comanda un whisky. Dupa cateva minute se aude o voce:"Vezi ca iti ia calul". La care acesta iese nervos afara, insa calul era la locul lui.Intra in bar, scoate pistolul si trage in cel ce a vorbit. Dupa alte cateva minute, se aude iar"Vezi ca iti ia calul". Iese iarasi, dar calul era la locul lui.Intra, scoate pistolul si trage in cel care a vorbit, la care barmanul:
-Terminati ba cu sahul vostru, ca ne omoara aste pe toti!

Un ardelean statea rezemat intr-o bata, la marginea unui drum.Pe langa el trece un vecin si-l intreaba:
-Ce faci bade? Stai si cugeti?
-Ba, numa` stau...

2 indragostiti, pe o banca in parc:
-Iubitule, cand o sa ne casatorin o sa avem 2 copii, o fata si un baiat.
-Dar de unde stii?
-Pai, amandoi sunt la mama, la tara!

| Satisfaction explică:

Funda o primeste Rares pentru primele 3 bancuri care sunt super faine...in special ala cu fu tus la gaurica