| bombonika18 a întrebat:

Cine imi zice cel mai amuzant banc (de orice fel) primeste funda!

Răspuns Câştigător
| eddslatina a răspuns:

Alinuta era cu masa afara si era frig.Maica-sa ii spune sa bage mainile intre picioare la "soba "sa se incalzeasca, dar sa nu mai lase pe nimeni sa se incalzeasca acolo.Se duce maicasa in casa cu treaba si peste o ora vine si alinuta si ii zice :"mama l-am lasat pe ion sa se incalzeasca si el la soba dar stai linistita ca toata untura a ramas la mine"

1 răspuns:
| GuNNer a răspuns:

Ce trebuie să faci cînd îți trece calea o pisică neagră? O prinzi, îi rupi toate labele, o bați cu capul de asfalt, o jupoi de blană și o întrebi... și fa... cui nu i-o mers? ​