| LaLa15 a întrebat:

Cine imi zice niste expresii? Cele mai frumoase primeste fundita.

3 răspunsuri:
| TeuuuTzzaTtTa a răspuns:

Zapada alba si stralucitoare se aseaza ca o plapuma alba,stalucitoare,tinand de cald ghioceilor care de abia asteapta sa-si scoata la iveala capusor mic,alb,argintiu impreuna cu firele de iarba verzi, lungi, fragede. Expresie. Frumoasa? Imi dai funda?

| Raluciii_3242 a răspuns:

1. Mingea de foc stralucea pe cerul albastrui ca ochii mamei firavi si blanzi ca apa cristalina care susura printre vai
2.viata este uneori trsta si de neinteles dar apare soarele si ttotul in jur se schimba intr-o frumoasa gradina cu flori colorate si parfumate.

| Suez a răspuns:

1-0 pentru Limba Romana! [ Cele mai frumoase primeste fundita? ] WTF Is happening to Romania, Dude?