| anonim_4396 a întrebat:

Cine joaca s4 league? Vreau sa-mi fac o lista de prieteni doar cu romani. Daca jucati va rog sa imi spuneti aici, si sa ma bagati in lista de mess sau skype! La ID-uri ma gasiti sub numele de cataman30!

7 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Eu jucam, inca am contul da mi'e sila sa'l mai iau, acum cu Starcraft 2, Worms Reloaded si Mafia II...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auzi daca ai un cont de dat de lvl mare smai dai si mie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt la lvl 24 ma numesc andreizork in s4...
o.o

| Ace77 a răspuns:

Am 34 si eu caut Prieteni Ro, Punema plz la prieteni prototipul, poate miine ne intalnim.

| RobertBobea06 a răspuns:

Salut si eu joc s4 league dar nu am mai jucat de 2 ani m-am reapucat astazi
ID Skype: bobea.robert (o poza cu un banc)
in joc ma cheama robertuty

| Marian_Nicola_1995 a răspuns:

Sunt nicola si id-ul meu este: kinder.nicola
si skipe-ul
nicola.marian

| DarkRockerBoy1998 a răspuns:

Numele meu in S4 e KissFm.