| Aniela2777 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu o povestire de 1-2 pagini cu titlul "emotie de toamna"?:X Fundaaa

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Aici nu se fac teme.

| Libelle a răspuns:

Tu chiar nu esti in stare sa gandesti pentru jumatate de ora? sa faci si tu o compunere.am avut si eu aceeasi tema, e bine sa exprimi gandurile si sentimentele tale, cu privire la venirea toamnei, ce sentimente iti aduce tie ploaia, frunzele cazande, galbene, frigul, vantul.
si pe moment ce incepi sa scrii din ceea ce simti tu nu iti mai vine sa te opresti.nu se cere ajutorul altora pentru aface ceva ce tine de imaginatie.

| Aniela2777 explică:

LoVeIsFoRfReE ai venit aici pe TPU ca sa critici oamenii? care e problema ta ca eu nu "pot sa gandesc", si apropo povestirea nu este despre frig, frunze etcwinking este despre iubire, citeste si tu versurile de Nichita Stanescu si ai sa veziwinking Pana atunci taci, pentru ca cine te crezi sa insulti pe altii? Sau mai simplu.de ce ai intrat pe intrebarea mea?winking Vezi'ti de treaba.