| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un blog? am un blog pe worldpres.com, dar nu ma prea pricep cu aranjarea pozelor si chatului, as vrea sa fie intr-o ordine anume.astept raspunsuri la cei care mai au blog.http://asiye35.wordpress.com/

1 răspuns:
| elycrissro a răspuns:

Sincer mai mult de 1 secunde nu as sta pe blogul tau, ma supara ochi nu e aranjat, prea mult flash, sincer gunoi, nici nu pot citi ceva pe el. recomand fond si culori linistitoare ochilor, iar css-ul ala fa ceva la el, este varza, revizueste.
www.byetsoft.eu