| BCoMichael a întrebat:

Cine nu-l place pe Razvan Alexe de la Romanii au talent? Iar cei care il plac sa nu raspunda! tongue Eu sustin ca nu e cine stie ce talent dar multi l-au placut si nu stiu de ce, a ajuns primul in finala si amicii imi dau link-uri cu el cu toate ca mie nu-mi place
Nu vreau raspunsuri cu critica! tongue

1 răspuns:
| xXdoareuXx a răspuns:

Pai e ca un Tutu Adrian 2. Acum depinde de gusturile fiecaruia. Poate tie nu-ti place dar celorlalte persoane le place, depinde de ce preferam noi sa ascultam si etc. Mie una imi place. si imi place pentru ca eu ascult acest gen de muzica.