| eneeda a întrebat:

Cine nu locuieste in Romania? ce va place unde locuiti si ce nu va place?

3 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

Mie imi place in rominia. in strainatate nu am ce sa fac, nu stiu engleza decit un pic. nu m-a descurc in alta parte. este scump sa traiesti in alta tara. bunica mea a stat 3 luni in italia nu i-a placut a facut foamea nu sa adaptat acolo.acolo daca nu ai casa ta si servici stabil te chinui. daca lucrezi la negru muncesti degeaba cartea de munca sta

| aleksy a răspuns:

,,, am,,,, eu am fost in vacanta la o matusa in germania si am stat 2 luni,,,, nu se compara cu Romania,,,, este curatenie, bun simt, disciplina,,,, este cu totul un altfel de trai(mult mai bun ca aici)

| cezy9693 a răspuns:

Eu stau in grecia de vreo 6 ani ...singurul lucru care a fost greu a fost despartirea de parinti care au venit mai devreme aici... e bine tot timpul cld eu deja am fost la mare am o gramada de prieteni si chiar daca is cam prostuti uni grecilaughinge binebig grin