| Dan a întrebat:

Cine o sa ajunga presedintele Romaniei? Sunt curios!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unu din doi, vulpoiu sau maimutoiuwinking

7 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Geoana.

| Abcfunny a răspuns:

Basescu mai mult ca sigur

| crizantema a răspuns:

Cu Basescu...Doamne ajuta-i!

| anita92 a răspuns:

Basescu winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geoana din pacate.Desi tzin cu basesad si familia il voteaz. da naoh go on cred ca suntem sg familie din moldova care il voteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper Base.
@Noname-nu esti singurul moldovean care vrea sa voteze cu base.
Toti amicii mei vor vota cu el...cu toate ca este insuficient din cauza celor de la tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei mai multi voteaza cu Presedintele in functie! Numai posibilele fraude pot schimba soarta, ca doara nu degeaba l-au suspendat pe Blaga! Ministerul este condus zilele acestea de secretarii de stat pusi in functie de Nica. Dar poporul stie cu cine sa voteze!
God bless Romania!