| aurica94 a întrebat:

Cine poate sa ma ajute
am nevoie de un hucker
d-au

3 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Nu prea sunt multi "huckeri" pe internet care iti fac tie pe plac la comanda.Si daca vrei sa faci ceva "neortodox" si esti BATA in domeniu ala care o sa fie nevoit sa duca calculatorul la service o sa fii TU!
PS.Aia care sparg, fura, pun pe site-uri mesajul "! Hacked" sunt baieti cu experienta, nu dudui asa ca tine care se roaga de altii pe internet.
Capiscie?

| clofu a răspuns:

laughing vezi ca este la Carrefour promotie la softuri de spart parole de messlaughing)) si un "hucker" nu gasesti...defapt de unde ai scos cuvantul asta?:O

| aurica94 explică:

De acolo l-am luat
cred ca pe tine nu te intereseaza
tongue