| Rrrretarded a întrebat:

Cine prefera non-culoarea neagra si de ce?(si mie imi place)

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie imi place, ma avantajeaza.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Negrul, este o culoare ce reprezinta autoritate si putere, dar si pacat, vrajitorie.Este de ajuns ca o femeie sa poarte ciorapi fini negri pentru ca partenerul sa o considere cea mai atragatoare fiinta de pe pamant. Culoarea neagra îmi place foarte mult.

| Orannginna a răspuns:

Imi place pentru ca merge cu absolut orice. Este o nonculoare practica tongue

| faranume a răspuns:

Negru nu este o culoare dar imi placetongue

PS:este o nonculoare

| stillhartu a răspuns:

Avand in vedere ca ma imbrac aproape in fiecare zi in negru (adidasi, blugi, bluza) imi place foarte mult. Aceasta culoare imi da o oarecare stare de bine desi multi ar zice ca e o non-culoare trista. Am nevoie de negru pentru a ma simti bine in pielea mea.

Răspuns utilizator avertizat
| vlad91 a răspuns:

Negrul este o nonculoare nu o culoare... totusi imi place la costume in special pe locul doi la blugi si in ultimul rand la tricouri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place sa ma imbrac in negru.