| esperar a întrebat:

Cine site cum sa fac la fifa 2008 fisierul fifa. db cu jucatorii la ce echipe vreau eu ...ca sa joc cu altii online?
Vron program ceva? Am inteles Creation Master 08, daca da... vreau sa imi lasati link de unde sa il download. `Dau Fundita`

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomandare. ieşi în curtea şcolii şi încearcă şi cu o minge de fotbal. vezi că s-ar putea să transpiri. da e mai bine aşa. pe net ai ocazia să-ţi strici şi ochii. şi să te faci şi de rahat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai deci nu va inteleg pe unii! daca nu vreti sa raspundeti lasati topicul intact poate va rezolva problema nu mai stricati topicul omului!