| alinutza_3646 a întrebat:

Cine stie cat costa un cablu de date nokia si de unde il pot cumpara? ast rasp fundita!happy

Răspuns Câştigător
| SMaricel a răspuns:

Un cablu de date Nokia costa 15-22 lei, si il poti gasi in magazine gsm din orasul tau sau pe internet pe Okazii.ro

2 răspunsuri:
| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Eu am dat vreo 20 lei pe al meu si nu mai stiu de unde l-am luat xD Un magazin special pentru asa ceva thinking

| LifTwist a răspuns:

Un cablu de date Nokia costa 60 de ron si il poti cumpara de la un magazin cu telefoane mobile.