| emaalexandra97 a întrebat:

Cine stie niste melodii triste? cea mai trista, care sa te faca sa plangi, primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Ys a răspuns:

Eu spun ca decat sa fii trista mai degraba te inveselesi ca orce problema ai avea exista o rezolvare si melodiile triste te fac sa fii si mai trista si mai singura.Mai degraba gandeste-te la viitor si treci peste tot ce s-a intamplat daca te ajuta cu ceva sa stii ca eu voi fii aici sa te ajut trimite-mi mesaj privat cu idiul tau si eu voi fii langa tine.Si nu uita ca melodiile triste iti fac mai rau si nu este bine stiu din propia experientahappyhappyhappy

3 răspunsuri:
| TheOceanIsMyLife a răspuns:

One republic-apologize :X
sau
enrique iglesias-herolove struck
sau
enrique iglesias-somebody's melove struck

| elly_2578 a răspuns:

Dj aligator- close to you