| SakuraKagome a întrebat:

Cine stie povesti cu Inuyasha si Kagome?

Răspuns Câştigător
| YuukiCrossYuuki a răspuns:

Pai...iti voi sune eu cum sa dai funda.In dreapta raspunsului ui Rox YuuKikyo iti apare o funda gri sub care srie "declara raspunsul castigator"Dai click acolo si gata.Este usor. Sper ca te-am ajutat u undele.Cat despre povesticu Inuyasha si Kagome... uite un forum cu povesti.Sunt mai multe capitole.Primele 11 capitole sunt ale utilizatorului Tori74 iar apoi urmeaza ale mele.Am postat 12 capitole.Acum ma gandesc la 13.Sa iti faci cont sa sui daca ti-au placut povestile.A da, uite site-ul:

http://desenelecopilariei.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=24
Sper ca ti-am fost de ajutor...cat despre fundita... daca ai fi dipusa sa imi dai, ok.Dar vad c este deja "proisa".Cum vrei tu.Eu primesc fundita daca i-o dai, dar daca nu, asa este. Oricum pe contul asta nu am decato fundita.Mai am un cont unde am mai multe dar i fine.
Ja ne!
P.S.:Esti fana a animeului InuYasha///bate palma! Si eu sunt o mega fana InuYasha.
Ja ne! din nou. :-h

9 răspunsuri:
| RoxYuuKikyo a răspuns:

Povesti? Poate te referi la fic-uri : http://junglebit.com/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1862 Mai este o parte dar pe aiai ti-o dau daca imi dai funda.

| YuukiCrossYuuki a răspuns:

Cu placere.Eu sunt fana de cand eram mic copil.laughingImi si amintesc cum ziceam:"Incepe InuYasha! Incepe InuYasha!"Mi-a placut super mult acest anime.Nu ma mai pot desparti de el...laughinglaughinglaughing

| YuukiCrossYuuki a răspuns:

Da, si eu odata cand am venit intr-o vineri de la scoala m-am uitat de la 13:30-14:00 pana la 00:30-01:00 noaptea.It total am vazut atunci cam vreo 16-17 episoade.Acum...crying nu mai am ce sa vad pentru ca am vazut si cele 167 de episoade, si a doua serie cu 26 episoade (InuYasha Actul Final), si cele 4 filme.Dar tot ma mai uit la tv pentru ca imi place, chiar daca acum stiu actiunea.laughing
O sa raman un megafan al animeului.laughing love struck

| YuukiCrossYuuki a răspuns:

Ar fi super tare sa se faca si un sezon al treilea.Cine stie! Dar oricum ar fi tare!^^

| llKagllKagome99 a răspuns:

Pai. am eu cateva ficuri InuKag aici: www.kagome99.sunphoto.ro

| SakuraKagome explică:

Pai stii eu sunt noua si nu stiu ce inseamna sa dai funda. imi poti zice te rog? si apropo multumesc de link:X

| SakuraKagome explică:

Deci si tu ai facut capitole... iubesc pov asta... in fiecare zii ma uit sa vad cand mai apare un capitol
am citit pana acum pov cu Inuyasha si nu sunt prea multe
si da sunt fana Inuyasha... de nici jumate de anlaughing
si multumesc

| SakuraKagome explică:

Da si eu il iubesclaughing)
vedeam la tv episoade dar nu intelegeam prea multe fiindca nu ma uitam in fiecare zi asa ca de la un timp am inceput sa ma uit pe net... si ma uitam la vreo 10 ep pe zi nu mai imi scoteam ochii din ecranrolling on the floor

| SakuraKagome explică:

Asa-i si la minelaughing)
Am vazut tot si vreau sa se faca Inuyasha the movie 5...
De cand am terminat Inuyasha am inceput sa caut si alte Anime-urilaughing)
DEci cautam cautam dar nu imi placeaulaughing Pana am gasit Zero no Tsukaimalaughing)
Dar as vrea asa de mult sa faca si un sezon 3 din Inuyasha... stiu si eu. apar copii lu Inu si Kagomelaughing