| MoNy_5223 a întrebat:

Cine sunt cei mai buni prieteni: o fata cu o fata, o fata cu un baiat sau un baiat cu un baiat?happy

6 răspunsuri:
| Loovee a răspuns:

Un baiat cu o fata happy

Parerea mea happy

| Mariinaa a răspuns:

Buna!
Dupa parerea mea cea mai buna prietenie (amicitie) este intre o fata si un baiat asa cum sunt eu cu colegul meu de banca, glumim ne dam sfaturi eu cum sa faca cu fetele el mie de ce tip de baieti sa ma feresc si tot asa!
Prietenia dintre doua fete ar putea duce la gelozie sa fie geloasa pe tine nu stiu din ce cauza si sa va suparati din 5 in 5 minute.
Iar dintre un baiat si un baiat nu stiu...nu-mi trece acum prin cap acel glont al ideii!
pa, pa

| Puffu a răspuns:

O fata cu un baiat!

| Razzzvan a răspuns:

Depinde mony t poti intelege sh cu un baiat bine sh cu o fata bine depinde de caracterul fiecarei persoane

| Beykutza a răspuns:

O fata cu un baiat! Eu intodeauna m-am inteles mai bine cu baieti, la uni li se pare o prostie si te intreaba:"DE CE"? Pentru ca baieti unu la mana nu barfesc si doi la mana iti da sfaturi mai bune si 3 la mana iti asculta absolut orica problema! Te pup, bye:-P

| jACKiLLdARK a răspuns:

Prietenul meu cel mai bun este de fapt o fata.deci, o fata cu un baiat ar fi raspunsul potrivit. Mi se pare ciudat cum ma pot intelege atat de bine cu ea, dar am simtit pe pielea mea cat de "buni prieteni" pot fi baietii. Adica, una e o discutie intre doi baieti (aici apare concurenta si invidie de cele mai multe ori; nu spun ca nu ar fi aceeasi chestie si intre fete) si alta e o discutie intre un baiat si o fata (atat timp cat nu exista vreo atractie sexuala ) tongue