| Ramonika_8897 a întrebat:

Cine vrea sa ii dau raspuns la o intrebare sper sa o stiu sa am si eu o fundita 1 macar

7 răspunsuri:
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Bună! Bănuiesc eu că ești nouă pe site, așa că te rog să intri la întrebările mele și să încerci să răspunzi la ultimele două! Nu te descuraja dacă nu știi! Dacă vei da mai multe răspunsuri pe site, sigur vei primi o fundă! Și nu funda contează, ci faptul că ajuți! Nu fundița e scopul pe care trebuie să-l urmărim când răspundem la întrebări! Succes!

| SalutTpu a răspuns:

Si eu am niste intrebari fara fundita. happy Si eu cred ca sunt sanse sa ma ajuti, iar eu sa iti dau fundita.

| LarisaAndreea a răspuns:

Buna! Daca vrei intra la intrebarile mele si poate imi poti raspunde la unele care nu si-au gasit inca raspunsul castigator happy

| Gabriella_1938 a răspuns:

Intra la intrebarile mele. poate ma ajuta cu ceva parerea ta.

| Gabriella_1938 a răspuns:

Da-mi si mie un sfat fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. zi-mi si mie niste melodii no. adica niste nume de melodii misto. plz.:*

| anonim09876754 a răspuns:

Te rog ajuta-ma si pe mine, dau fundita daca raspunsul tau este folositor :X