| nick_9589 a întrebat:

Cineva stie ceva site, unde pot vedea detaliat, zone din romania, dar, intr-un oras mai mic,?
[sau stiti unde as putea gasi ortofotoplane pe net? - am auzit ca mi-ar putea ajuta si acestea, dar nu stiu cum arata...]
mi-a fost de ajutor site-ul de la Apia, dar acum e inchis, m-ar interesa ceva asemanator, (site: //lpis.apia.org.ro/)
am intrat pe site-ul ANCPI dar acolo sunt si mai vechi si si mai neclare vederile, nu ma ajuta.
(site: 195.138.192.4/kortalromanien/index.asp)
multumesc,

Răspuns Câştigător
| Luannah a răspuns:

Pai cu google mapp big grin