| NoLimits4Me a întrebat:

Clasa a VIII-a, cum v-ati descurcat la examene? happy

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Anul trecut eu m-am descurcat foarte bine, fiindca conform Ministerului Educatiei, am avut un avantaj foarte mare si anume media GENERALA.
Media generala era in procent de 50% iar examenele, mate, romana cate 25% unul.
Asa ca m-am descurcat destul de bine chiar daca nu am invatat absolut NIMIC am luat 7, 02 la romana si 5, 99 la mate big grin.
Din cate am auzit anul acesta a fost grea, tinand cont ca media generala de pe cei 4 ani era in procent de 25%, si examenele de 75%.
Deci in concluzie EU m-am DESCURCAT.

Toate cele bune.

| Lαrisα a răspuns:

Eh... se putea si mai bine. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| LSMM a răspuns:

Sunt destul de mulțumită de ceea ce am făcut la examene, aștept rezultatele. happy
Tu?

| Familistu a răspuns:

Destul de bine dacã nu pui la socotealã subiectul al III-lea