| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 a întrebat:

Coca-Cola sau Fanta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bea lumea porcariile alea? iac.
prefer sucurile naturale

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, mai nou, acum se beau energizante.
Aa, da. Cola se mai bea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vazut cateva "experimente" cu ce face cola la oua sau la carne. pot zice linistit ca numai un dobitoc poate bea asa ceva, dupa ce am vazut acele video

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce dor imi era sa ma contrazic cu tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar nu-i problema. Am gasit pe altii ca sa-i enervez.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred. ai o personalitate care emana doar fericire si gasesti prieteni peste tot.

"Ce dor imi era sa ma contrazic cu tine." i missed you too laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu? Sa eman fericire? rolling on the floor Nu, nu prea cred. Imi place sa enervez. Ma amuz pe chestia asta.
''Prieteni'' - am doar o singura prietena foarte buna. Restul sunt colegi si amici.
Ce dragut happy Si ce frumos ar fi sa zic '' mie nu'' rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Eu? Sa eman fericire? rolling on the floor Nu, nu prea cred. Imi place sa enervez. Ma amuz pe chestia asta. " laughing hai mai ce naiba, nu mai stii ce e aia sarcasm? vai, trebuie sa intru mai mult ca vad ca uiti cand cineva te ia la misto laughing tongue.
eu am 2 amici, cred. de unul sunt sigur, celalalt e cu du-te vino, de merge laughing ne "intelegem" noi 2. (tu si je)
"Si ce frumos ar fi sa zic '' mie nu'' " nu m-as astepta la mai mult din partea ta, asta e clar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda sad Sunt data dracu' cand vine vorba de sarcasm. Iau totul in serios.
''tu si je'' - tu et moi tongue
''nu m-as astepta la mai mult din partea ta, asta e clar.''- vezi ca incerc sa ma schimb

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"vezi ca incerc sa ma schimb" asta da sarcasm rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Haha.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"karma is a *** " laughing tu enervezi pe altii, eu pe tine, si tot asa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma enervezi. Sunt calma.
Daca ar fi sa ma enervez din orice lucru marunt as fi ajuns de mult la 9.
Nu cred in karma.
Si tot nu pot sa-mi dau seama ce cuvant este la puncte puncte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

B i t c h, vorba americana, karma is a b.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

App. foarte bine faci, sa nu te enervezi da dupa faci riduri si nu te mai vrea nici un baiat laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai ca mi-ai zis tu o vorba interesanta. Era asa: daca taceai filosof ramaneai.
Uite cum ti-am reamintit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"daca taceai filosof ramaneai. " la ce te referi?
ps. ai primit martisor?raised eyebrows

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

La faza cu ridurile si baietii.
Da, am primit.
Ies eu frumos afara (dupa cateva zile de stat in casa) si am primit de la niste amici.
1-''Dulceata. la multi ani big hug "
2-" Vezi ba boule ca ti-o iei pentru ''dulceata''. Strumfii am ceva.''
Eu: Mon cher happy nu ai voie sa-mi zici ''dulceata''.
Si sa vezi ce te strumfesc eu pe tine. Mi-ati adus bratari?
1-''Da. ma. ''
Eu: Bratari love struck Ce frumos, mercii.
1-''Da' trebuie sa ne pupi.''
Eu : straight face
1-"Nu face mutre. Asa-i traditia.''
Eu: Pai dar...
Si aia a fost, i-am pupat si mi-au dat bratarile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing. tare, nu am ce zice.

"La faza cu ridurile si baietii. " pai de ce? gay nu esti ca esti mare religioasa. deci iti plac baietii. ca nu iti plac acum, asta nu inseamna ca in 2 3 ani nu o sa umblii dupa iei. chiar daca tu ii lasi sa creada ca ei umbla dupa tine, de fel asa fac fetele laughing. va place sa fiti cautate

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu daca stii, dar sunt fata. '' Fata gay'' - adica fata caruia sa-i placa baietii thinking Da, am atractie la ei. Dar e ca la magazin : privesc, dar nu pun mana. Sunt prea mica.
De ce as umbla dupa ei?
''va place sa fiti cautate'' - pai sa stii, daca e sa astepte sa-l bag eu in seama, mai bine isi vede de treaba. Un deget nu misc.
''chiar daca tu ii lasi sa creada ca ei umbla dupa tine'' - N-am inteles straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

" Un deget nu misc." nici asa. una e sa il lasi pe el sa faca primul pas si restul chestiilor si una e sa nu faci nimic. nici un baiat nu e atras de o fata care nu arata interes fata de el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai tocmai de aia laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Pai tocmai de aia" tocmai de aia ce? de aia nu faci nimic ca sa nu te bage in seama baietii? ma faci sa am dubii asupra varstei tale
care oricum nu o stiu rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie nu-mi place sa atrag atentia.
''de aia nu faci nimic ca sa nu te bage in seama baietii?''-Nu. Nu fac nimic de obicei. Pai ma baga in seama, daca e sa ma astepte pe mine sa bag pe vreunul in seama pai asteapta mult si bine.
Ia stai, am bagat azi cativa in seama. Eram la coada de dat martisoare profelor si s-au bagat niste tampiti in fata mea si am zis :'' fetele primele happy ''
Nu prea le-a picat bine. Au crezut ca i-am facut fete, dar eu nu am facut pe nimeni rolling on the floor

36 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Fanta...o doza pe lunawinking
O zi bunahappy

| Musique a răspuns:

Suc natural de lămâie.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Fanta mi s-a parut dintotdeauna acra, ce sa-mi placa la bautura aia? Coca cola. Dar mai rar. Cat mai rar.

| LoveSleep a răspuns:

Nestea smug

| Doub a răspuns:

Niciunul.

| KamaSutra a răspuns:

Fanta de caise si piersici iar Cola foarte rar

| PedoBarbie a răspuns:

Ambele.
PS: Fanta e produsă tot de The Coca Cola Company.

| Ibrahimovic a răspuns:

Singurul Fanta care imi place e Madness. Cola beau destul de rar.

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Cred ca as alege Cola. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apă murdară din Somalia.

| DavidUnicorn a răspuns:

Coca-Cola este o băutură răcoritoare, carbogazoasă, produsă de The Coca-Cola Company, cu sediul în Atlanta, Georgia. În prezent, Coca-Cola este cea mai consumată băutură răcoritoare din lume!

Funda?

| VanillaJaguar a răspuns:

Cola Light