| lolo23 a întrebat:

Colegii au inceput sa ma ignore. aproape nimeni din clasa nu mai vorbeste cu mine si ma vorbesc pe la spate, fara sa le fi facut nimic. Nu le-am zis nimic niciodata, nu stiu de ce, de cateva zile, ma ignora si vorbesc urat despre mine. Nici inainte nu vorbeam prea mult cu ei, caci sunt o fire mai tacuta si sensibila. Iar chestia asta ma face sa ma simt prost si sa sufar. Ce pot face?

5 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

Poate ai facut ceva fara sa-ti dai seama si asta i-a suparat, poate cineva a dat un zvon despre tine.Imi pare rau la noi in clasa sunt 2 surori care toata ziua se lauda cu cate ceva si le evitam

| PattyCodreanu99kk a răspuns:

Poate ai jignit pe cineva, incearca sa-i intrebi in fata pe ei si iti vor spune

| PattyCodreanu99kk a răspuns:

Bafta*

| Augustin_August_1995 a răspuns:

Daca asa zisii tai colegi au inceput sa te vb pe la spate inseamna ca ai facut ceva jenant.Ca sa scapi de umilinta trebuie sa faci ceva super sal impresioneze pe cel mai popular copil, iar el te va baga in randul copiilor populari

| Andreeutz a răspuns:

Stiu.te inteleg prin asta trec si eu acum...nu trebuie neaparat sa faci un lucru care sa-l impresioneze pe cel mai popular copil din clasa. Trebuie doar sa fii tu ...ptr ca pana la urma nu poti fi calcat in picioare de niste copii fara cei 7 ani de acasa