| diAAAa a întrebat:

Continuati fraza asta referindu-va la voi."Nu vreau sa ma laud dar,..."

Răspuns Câştigător
| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Pai (hmm)... Nu vreau sa ma laud dar spre deosebire de altii, eu am o "viata"!

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. La mulţi ani!
Nu vreau să mă laud, dar pun întrebări mai interesante ca alţii.
O seară plăcută. Un an nou fericithappy!

pa, pa.

| User a răspuns:

. i'm părfect cool

| Ecou a răspuns:

rolling on the floor) tare Nu vreau sa ma laud dar cant, nu beau, rolling on the floor si puncte puncte

| Larisa_7991 a răspuns:

"Nu vreau sa ma laud dar, sunt o persoana priceputa la ascultat oameniihee hee

| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Mai am un raspuns big grin

Nu vreau sa ma laud dar imi place intrebarea care ai pus'o big grin