| gabb a întrebat:

Credeti ca daca maine ma duc in pantaloni scurti de blug la scoala este vreo problema? Sunt a 8. a.

4 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Pai nu stiu ce sa iti zic, dar la noi la scoala, cand 2 colegi de-ai mei au venit in pantaloni scurti, DOAMNEEE, i.au certat profiistraight face. Depinde acum cum e scoala voastra, adica profesorii, directorul.

| PamPamRawwr a răspuns:

Păi în principiu nu ar avea ce problemă să fie, doar e încă vară, dar depinde şi de şcoală şi de profesori. la noi profu de sport nu ne lasă cu maieuri cu decolteu iar cel de istorie nu ne lasă în pantaloni scurţi. ce să-i faci, sunt mai grei de cap straight face
succes la şcoală :*

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Nu n-are de ce sa fie vreo problema te imbraci cum vrei tu.

| chistoc a răspuns:

Nu e nicio problema e prima zi ce naiba, pe langa asta o sa fie 34 de grade