| chiftelutacrocanta a întrebat:

Credeti ca moartea victimelor din clubul colectiv are legatura cu Dumnezeu sfantu care s-a razbunat?

Răspuns Câştigător
| AirănMeidăn a răspuns:

da

7 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nup.

| R0R0 a răspuns:

Dumnezeu nu se razbuna. Nu e rau cu noi. Noi suntem rai si nu Il cinstim pe El si de aceea ne trimite semne ca se apropie sfarsitul lumii. Lumea a avansat atat de mult, incat a uitat ca in viata nu conteaza doar sa ai bani.
Victimele din Colectiv sunt victime. Dar nu cred ca ei au murit intamplator.
Ci reprezinta unul din semnele de care ti-am zis mai sus

| mentholinks a răspuns:

Cred ca are legatura cu prostia. Mai ales ca nu e primul club care ia foc din cauza artificiilor.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu nu cred asta.

| aumih16 a răspuns:

Nu cred nu are nici o legatura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric nu

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu,nu cred