| unknown_7041 a întrebat:

Credeti ca un baiat care are par pe piept ar trebui sa se epileze? Si daca da... ia dati-mi si niste sfaturi unde sa mergbig grin...si poate si niste preturihappy.multumesc!

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai grija de igiena ta corporala nu! Dar daca vrei sa te epilezi nu trebuie sa mergi, trebuie sa folosesti o crema epilatoare!

mlm
| mlm a răspuns:

Nu este neaparat sa se epileze, unde este masculinitatea sa de barbat, numai acolo unde crezi tu? Lasa-l sa fie asa cum este, important este sa aiba o igiena personala cit mai normala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar sa-i cumperi un pampers inainte...

| hashe86 a răspuns:

Lasa-l la locul lui!
esti barbat ce naiba, doar de aceea ii place de tine!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu cred ca e nevoiewinking

| alinaandrei a răspuns:

Depinde cat de mult par ai pe piept. daca e foarte mult mergi la salon si epileaza te cu ceara macar in unele parti sa fie mai putin. dar la salon nu acasa si costa in jur de 100-200 de mii si iti creste dupa foarte rara si va fi foarte moale.sa nu te faci cu aparatu ca va creste repede si aspru.succeswinking

| georgy_1418 a răspuns:

Mi se pare cea mai ridicola intrebarelaughing)parerea mea despre baietii care se epileaza este ca sunt cei mai mari gay...asa ca.

| alle529 a răspuns:

Oh doamne sunteti baieti.Baietii au par pe piept si eu fiind fata nu ma deranjeaza chestia asta absolut deloc. Mie nu mi`i se pare ca ar trebui sa te epilezi, dar faci cum vrei e corpul tau.happy